Відділ санітарного нагляду Чернігівського міжрайонного Уп...
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

До відома голів міської та сільських Рад

      Благоустрій населених пунктів передбачає розроблення і здійснення ефективних комплексних заходів з утримання територій населених пунктів у належному стані, їх санітарного очищення , збереження об»єктів загального користування , а також природних ландшафтів . На виконання вимог Законів України «Про відходи», «Про благоустрій населених пунктів», « Санітарних правил утримання територій населених пунктів» (СаН ПіН 42-128-4690-86 )  з метою покращення санітарного стану населених пунктів необхідно :

-         рішенням місцевого виконкому узаконити земельні ділянки під сільські сміттєзвалищя де їх немає . Провести оформлення земельної ділянки в установленому законодавством порядку (проект сміттєзвалища, акт введення в експлуатацію  )

-         провести корегування схем санітарного очищення та перепогодити їх в санепідслужбі Щорського району

-         розробити та затвердити органами місцевого самоврядування загально-обов»язкові правила благоустрою території населеного пункту де їх немає

-         створити при сільських радах адміністративні комісії де вони відсутні.

-         Сільські сміттєзвалища привести в належний санітарний стан (по периметру обладнати обваловку , водовідвідні канави , благоустроїти під’їздні шляхи , налагодити систему утилізації твердих побутових відходів. ) На кожне сміттєзвалище повинен бути екологічний паспорт погоджений  санепідслужбою .

-    Не допускати стихійних сміттєзвалищ на підвідомчій території сільської ради.

-    Забезпечити очистку придорожних шляхів , водовідвідних канав від побутового сміття                 домовласниками в межах своїх землекористувань.

-     очищати від сміття русла та береги річок , які протікають на території сільської ради.

-     провести очистку парків та скверів від сміття , обрізку зелених насаджень

-     в населених пунктах закріпити території за діючими підприємствами , установами                       організаціями , торговими закладами для преведення їх в належний санітарний стан.

-    привести в належний санітарний   стан  території існуючих кладовищ , зелених насаджень         та огорожі навколо них

-    джерела та споруди питного водопостачання облаштувати згідно будівельних норм і правил      ,     при необхідності провести їх ремонти.

      -     провести профілактичну очистку та дезинфекцію водозаборів підвідомчих локальних     водопроводів та локальних шахтних колодязів

-    привести в належний санітарний стан громадські туалети .

            Є Постанова головного санітарного лікаря України  № 16 від 17.05.2010 року «Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей» де першим пунктом стоїть :

      -  органами виконавчої влади , місцевого самоврядування вжити заходів щодо забезпечення якісною питною водою в достатній кількості дітей віком до 3-х років , які споживають питну воду з нецентралізованих джерел водопостачання .

             На виконання цієї Постанови  прошу провести інвентаризацію колодязів громадського користування і до 15.12.2013 року надати їх списки в  санепідслужбу Щорського району з вказанням адреси . На кожен колодязь громадського користування повинен бути виписаний санітарний паспорт , який оновлюється щорічно і включає в себе дослідження на нітрати , нітрити , залізо, загальне мікробне число , загальні колі-форми. Крім того необхідно надати списки дітей віком до 3-х років з вказанням адреси та джерела водопостачання яким користуються .

              На протязі ряду років не проводиться відомчий лабораторний контроль води сільських водопроводів що є порушенням ст. 18 Закону України « Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення» , згідно якої органи державної виконавчої влади , місцевого і регіонального самоврядування забов»язані забезпечити жителів населених пунктів питною водою кількість та якість якої повинні відповідати  вимогам санітарних норм і держстандарту . Виробничий контроль за якістю питної води в процесі її добування , обробки та розподільних мережах здійснюють підприємства водопостачання. Тому це питання підлягає негайному вирішенню .

 


адреса
Адреса:Чернігівська обл. м.Щорс вул.Петра Сагайдачного 6 Телефон:(04654)2-18-89 факс:(04654)2-14-93 E-Mail: raj_ses@cg.ukrtel.net
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту