Відділ санітарного нагляду Чернігівського міжрайонного Уп...
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу

 

 

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за січень 2019 року.

З метою покращення санітарно-епідемічної ситуаціїв районі фахівцями Сновського РЛВ здійснювалась певна робота, спрямована на попередження епідемічних ускладнень, створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, установах і закладах соціальної сфери .

На протязі січня місяця поточного 2019 року Сновським РЛВ проводились моніторингові дослідження на 7 запланованих об"єктах.

Лабораторіями були проведені фізико-хімічні, бактеріологічні дослідження питної води централізованого водопостачання з ПрАТ "Комунальник" , залізничного водогону м.Сновськ.

Всього проведено лабораторно досліджень води централізованого водопостачання 160 всі дослідження відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 Гігієнічні вимоги до питної води призначеної для споживання людиною".

Проведено лабораторних досліджень води децентралізованого водопостачання 43, з них 1 дослідження не відповідає вимогам ДСаНПіНу  2.2.4.171-10 "Гігієнічні вимоги до питної води призначенної для споживання людиною" по вмісту нітратів.

Відповідно до Постанови КМУ №20 "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей фізико-хімічною лабораторією досліджено води питної децентралізованого водопостачання з шахтних та трубчатих колодязів розташованих на території помешкань вагітних жінок 9 зразків, з них 0 не відповідає вимогам ДСаНПіНу .

Проводились лабораторні дослідження за вмістом Сs -137 у продуктах харчування , будівельних матеріалах. Всього проведено досліджень за січень місяць-76 не відмічено перевищень вмісту Сs-137 у деревині, виробах з неї та продуктів харчування.

Інфекціна захворюваність за січень  2019 рік в порівняні з 2018 роком зросла у 8,2 раза і склала 5029,0 проти 680,0 на 100 тис.населення . Збільшення відбулося за рахунок інфекцій крапельної  групи: вітряної віспи (в 8 раз), грипу та ГРЗ (в 9 раз) . Зареєстровані випадки скарлатини та туберкульозу , що не реєструвалося в січні минулого року. 

Протягом січня місяця 2019 року епідемічна ситуація серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 1 особа, в січні минулого року не реєструвалось, інтенсивний показник відповідно 4,3  на 100 тис.населення . Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

Випадок зареєстрований  при зверненні за медичною допомогою .Досліджено мокротиння від 15 осіб з довготривалим кашлем, з них хворих  не виявлено .

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається не благополучною , хоча кількість осіб , які звернулись  за антирабічною допомогою  5 осіб проти 2 осіб в 2018 році, отримали профілактичне антирабічне лікування 1 особа , питома вага  складає 20%.

 

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за 2018 рік.

З метою покращення санітарно-епідемічної ситуаціїв районі фахівцями Сновського РЛВ здійснювалась певна робота, спрямована на попередження епідемічних ускладнень, створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, установах і закладах соціальної сфери .

На протязі 2018 року Сновським РЛВ проводились моніторингові дослідження на 65 запланованих об"єктах.

Лабораторіями були проведені фізико-хімічні, бактеріологічні дослідження питної води централізованого водопостачання з ПрАТ "Комунальник" , залізничного водогону м.Сновськ, сільські водогони району- 7

Всього проведено лабораторно фізико-хімічних досліджень води централізованого водопостачання 1156, з них 5  досліджень не   відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 Гігієнічні вимоги до питної води призначеної для споживання людиною", бактеріологічних досліджень 309/5

Проведено лабораторних досліджень води децентралізованого водопостачання 1037, з них 39 досліджень не відповідає вимогам ДСаНПіНу  2.2.4.171-10 "Гігієнічні вимоги до питної води призначенної для споживання людиною" , бактеріологічних 110/10

Відповідно до Постанови КМУ №20 "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей фізико-хімічною лабораторією досліджено води питної децентралізованого водопостачання з шахтних та трубчатих колодязів розташованих на території помешкань вагітних жінок 140 зразків, з них 13 не відповідає вимогам ДСаНПіНу .

Проводились лабораторні дослідження за вмістом Сs -137 у продуктах харчування , будівельних матеріалах. Всього проведено досліджень - 548 не відмічено перевищень вмісту Сs-137 у деревині, виробах з неї та продуктів харчування.

Інфекціна захворюваність за 2018 рік в порівняні з 2017 роком зросла у 8,2 раза і склала 12043,0 проти 9542,2на 100 тис.населення . Збільшення відбулося за рахунок інфекцій крапельної  групи: вітряної віспи (в 2,5 рази), грипу та ГРЗ (в 1,5 рази) . Зареєстровані випадки скарлатини -3,  не реєструвались випадки хвороби Лайма, знизилась кількість хворих на вірусні Гепатити. 

Протягом  2018 року епідемічна ситуація серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 23 особи, в  минулому році- 19 осіб.  Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

 При зверненні за медичною допомогою виявлено 7 хворих , проти 10 2017 році. При профоглядах 3 проти 7 у 2017 році. Флюорографічним обстеженням охоплено 913,2  на тис. населення , проти 1000 у 2017 році. Досліджено мокротиння від 215 осіб з довготривалим кашлем, з них хворих  7  .

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за лютий 2019 року.

З метою покращення санітарно-епідемічної ситуаціїв районі фахівцями Сновського РЛВ здійснювалась певна робота, спрямована на попередження епідемічних ускладнень, створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, установах і закладах соціальної сфери .

На протязі лютого місяця поточного 2019 року Сновським РЛВ проводились моніторингові дослідження на 4 запланованих об"єктах.

Лабораторіями були проведені фізико-хімічні, бактеріологічні дослідження питної води централізованого водопостачання з ПрАТ "Комунальник" , залізничного водогону м.Сновськ.

Всього проведено лабораторно досліджень води централізованого водопостачання 100 всі дослідження відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 Гігієнічні вимоги до питної води призначеної для споживання людиною".

Проведено лабораторних досліджень води децентралізованого водопостачання 61, з них 2 дослідження не відповідає вимогам ДСаНПіНу  2.2.4.171-10 "Гігієнічні вимоги до питної води призначенної для споживання людиною" по вмісту нітратів.

Відповідно до Постанови КМУ №20 "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей фізико-хімічною лабораторією досліджено води питної децентралізованого водопостачання з шахтних та трубчатих колодязів розташованих на території помешкань вагітних жінок 18 зразків, з них 2 не відповідає вимогам ДСаНПіНу .

Проводились лабораторні дослідження за вмістом Сs -137 у продуктах харчування , будівельних матеріалах. Всього проведено досліджень за лютий  місяць-71 не відмічено перевищень вмісту Сs-137 у деревині, виробах з неї та продуктів харчування.

Інфекціна захворюваність за лютий місяць   2019 рік в порівняні з 2018 роком знизилась  у 2,3 раза і склала 136,3 проти 335,4 на 100 тис.населення . Зменшення  відбулося за рахунок інфекцій крапельної  групи:  грипу та ГРВІ (в 2 рази) . Зареєстровано випадкок скарлатини , що не реєструвалося в лютому минулого року. Кількість гастроентероколітів знизилась в 3,5 рази в порівняні з минулим роком. 

Протягом лютого місяця 2019 року епідемічна ситуація з туберкульозу серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 1 особа так ,як і в лютому   минулого року , інтенсивний показник відповідно 4,3  на 100 тис.населення . Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

Випадок зареєстрований  при зверненні за медичною допомогою .Досліджено мокротиння від 17 осіб з довготривалим кашлем, з них хворих  не виявлено .

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається не благополучною , хоча кількість осіб , які звернулись  за антирабічною допомогою  4 особи проти 1 особи  в 2018 році, отримали профілактичне антирабічне лікування 3 особи , питома вага  складає 75%.

Санітарно-епідемічна та еколого-гігієнічна ситуація

у Сновському районі за І квартал 2019року.

 

 

Відповідно до погодженного губернатором Чернігівської області плана моніторингових досліджень об»єктів навколишнього середовища, лікувально профілактичних закладів , загальноосвітніх та дитячих навчальних закладів , закладів соціального забезпечення Сновське районне лабораторне відділення ДУ «Чернігівський ОЛЦ МОЗ України» надає наступну інформацію:

З метою покращення санітарно-епідемічної ситуації в районі фахівцями Сновського РЛВ здійснювалась певна робота, спрямована на попередження епідемічних ускладнень створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, установах і закладах соціальної сфери.

На протязі І кв.2019р., щомісячно працівниками Сновського РЛВ проводились моніторингові дослідження централізованого, водопостачання району : ПрАТ «Комунальник», Залізничний водогін

Було проведено фізико-хімічних досліджень-290 досліджень води питної, із них нестандартних 2 відповідно вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 «Гігієнічні вимоги до питної води, призначенної для споживання людиною».По мікробіологічним показникам досліджено 99 досліджень з них нестандартних не було відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 «Гігієнічні вимоги до питної води ,для споживання людиною» .

Всього по району було лабораторно досліджено води децентралізованого постачання по фізико-хімічним показникам 179 досліджень, з них не відповідає 6 зразків по вмісту нітратів.По мікробіологічним показникам 18 досліджень , з них нестандартних не було.

Відповідно до Постанови КМУ від 19.05.2010р.№20 «Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей» фахівцями Сновського РЛВ проводились лабораторні дослідження води питної децентралізованого водопостачання з шахтних та трубчатих колодязів розташованих на території помешкань вагітних жінок.

На протязі І кварталу поточного року було лабораторно досліджено-24 зразка , в 6 зразках вміст нітратів був завищений, що становить 25 %.

Проводиться лабораторний контроль за вмістом радіонуклідів Сs-137 у продуктах харчування, будівельних матеріалів. Не відмічено перевищень вмісту Сs-137 у деревині, виробів з неї та продуктах харчування. Проводився щодений моніторинг вимірів гамма-фону в контрольній точці , відхилень не відмичається.

Відповідно до програми моніторингу за І квартал2019р лабораторні дослідження води поверхневих водойм (р.Снов)- 72 дослідження проводились на відповідність гігієнічними нормативами по санітарно-гігієнічним, мікробіологічним, паразитологічним показникам.

Інфекційна захворюваність за І квартал 2019 року в порівняні відповідним періодом 2018 року без грипу та ГРВІ знизилась на 33,4% і склала відповідно 113,7 проти 153,7 на 100 тис.населення в І кварталі 2018 року .

Зниження відбулося за рахунок кишкової групи інфекцій , не реєструвались випадки гострих та хронічних вірусних гепатитів, корости. Викликає занепокоєння , що на протязі кварталу не зареєстровано жодного випадку ГКІ з встановленим збудником.

Протягом І кварталу 2019 року епідемічна ситуація серед населення залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 3 особи, що на 66% вище минулого року. З ропадом легеневої тканини зареєстровано 2 особи в минулому році не реєструвалось. Досліджено мокротиння від 35 осіб з довготривалим кашлем, туберкульоз не виявлено.

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається стабільною. Звернулись за антирабічною допомогою 13 осіб, отримують профілактичне антирабічне лікування 5 потерпілих , питома вага яких складає 38,5%.

В І кварталі 2019 року в районі реєструвався значний підйом захворюваності на грип та ГРВІ на 11,3% в порівняні з 2018 роком . Випадки грипу реєструвались в 5 разів частіше ніж в попередньому році. Навчальний процес призупинявся в 9 школах району.

 

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за квітень 2019 року.

З метою покращення санітарно-епідемічної ситуаціїв районі фахівцями Сновського РЛВ здійснювалась певна робота, спрямована на попередження епідемічних ускладнень, створення здорових і безпечних умов праці на виробництві, установах і закладах соціальної сфери .

На протязі квітня місяця поточного 2019 року Сновським РЛВ проводились моніторингові дослідження на 2 запланованих об"єктах.

Лабораторіями були проведені фізико-хімічні, бактеріологічні дослідження питної води централізованого водопостачання з ПрАТ "Комунальник" , залізничного водогону м.Сновськ.

Всього проведено лабораторно досліджень води централізованого водопостачання 92 всі дослідження відповідають вимогам ДСаНПіНу 2.2.4.171-10 Гігієнічні вимоги до питної води призначеної для споживання людиною".

Проведено лабораторних досліджень води децентралізованого водопостачання 152, з них 8 дослідження не відповідає вимогам ДСаНПіНу  2.2.4.171-10 "Гігієнічні вимоги до питної води призначенної для споживання людиною" по вмісту нітратів.

Відповідно до Постанови КМУ №20 "Про попередження виникнення водно-нітратної метгемоглобінемії у дітей фізико-хімічною лабораторією досліджено води питної децентралізованого водопостачання з шахтних та трубчатих колодязів розташованих на території помешкань вагітних жінок 6 зразків, з них 0 не відповідає вимогам ДСаНПіНу .

Проводились лабораторні дослідження за вмістом Сs -137 у продуктах харчування , будівельних матеріалах. Всього проведено досліджень за лютий  місяць-71 не відмічено перевищень вмісту Сs-137 у деревині, виробах з неї та продуктів харчування.

Інфекціна захворюваність за квітень місяць   2019 рік в порівняні з 2018 роком знизилась  у 2,4 раза і склала299,4 проти 624,8 на 100 тис.населення . Зменшення  відбулося за рахунок інфекцій крапельної  групи грипу та ГРВІ.

Зареєстровано 1 випадок корости  та 1 випадок педикульозу, що не реєструвалося  в минулому році.

Протягом квітня  місяця 2019 року епідемічна ситуація з туберкульозу серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 6 осіб що становить  інтенсивний показник відповідно 26,0  на 100 тис.населення . Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

Досліджено мокротиння від 19 осіб з довготривалим кашлем, з них хворих  1 виявлено .

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається не благополучною , хоча кількість осіб , які звернулись  за антирабічною допомогою  7 осіб, отримали профілактичне антирабічне лікування 3 особи , питома вага  складає 42,8%.

 

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за травень 2019 року.

 

Інфекціна захворюваність за травень  місяць   2019 рік в порівняні з 2018 роком знизилась  у 1,4 раза і склала 225,7 проти 306,4 на 100 тис.населення . Зменшення  відбулося за рахунок інфекцій крапельної  групи:  грипу та ГРВІ (в 1,5 рази) .    

Не  реєструвалися випадки кору , в минулому році 6 випадків. Зарєестровано 1 випадок хвороби Лайма . Кількість гастроентероколітів зросла в 2 рази в порівняні з минулим роком, всі з невстановленою етиологією.

Протягом травня місяця 2019 року епідемічна ситуація з туберкульозу серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 1 особа так ,як і в травні   минулого року , інтенсивний показник відповідно 4,3  на 100 тис.населення . Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

Випадок зареєстрований  при зверненні за медичною допомогою .Досліджено мокротиння від 21 особи з довготривалим кашлем, з них  1 позитивний .

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається не благополучною , хоча кількість осіб , які звернулись  за антирабічною допомогою  2 особи проти 6 осіб  в 2018 році, отримали профілактичне антирабічне лікування 2 особи .

 

Санітарно-епідемічна ситуація у Сновському районі

захворюваність за липень 2019 року.

 

Інфекціна захворюваність за липень місяць   2019 рік в порівняні з 2018 роком знизилась  у 71% і склала 17,3 проти 59,6 на 100 тис.населення . Зменшення  відбулося за рахунок інфекцій кишкової  групи . Не реєструвались випадки гострих та хронічних вірусних гепатитів, корости.    

Зареєстрований 1 випадок кору , в минулому році 0 випадків . Викликає занепокоєння що всі гастроентероколіти  з невстановленою етиологією.

Протягом липня місяця 2019 року епідемічна ситуація з туберкульозу серед населення району залишається стабільною. За поточний період на активний туберкульоз захворіло 1 особа так ,як і в   минулому році , інтенсивний показник відповідно 4,3  на 100 тис.населення . Серед дитячого населення випадків захворювання не реєструвалося.

Випадок зареєстрований  при зверненні за медичною допомогою .Досліджено мокротиння від 22 особи з довготривалим кашлем, з них  1 позитивний .

Епідемічна та епізоотична ситуація по сказу залишається не благополучною , хоча кількість осіб , які звернулись  за антирабічною допомогою  2 особи проти 3 осіб  в 2018 році, отримали профілактичне антирабічне лікування 1 особа .

адреса
Адреса:Чернігівська обл. м.Щорс вул.Петра Сагайдачного 6 Телефон:(04654)2-18-89 факс:(04654)2-14-93 E-Mail: raj_ses@cg.ukrtel.net
Пошук
Календар
«  Серпень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту